Zaznacz stronę

W kilku słowach o firmie

Firma Baterlux jest autoryzowaną stacją dystrybucji i obsługi wysokiej klasy akumulatorów rozruchowych, AGM, żelowych i baterii trakcyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy Państwu bezpłatne doradztwo techniczne przy doborze akumulatora a także bezpłatną diagnozę i wymianę akumulatora w pojeździe.

Prowadzimy współpracę z wieloma firmami branży motoryzacyjnej .Swoją ofertę kierujemy głównie do firm ,serwisów,instytucji oraz klientów indywidualnych między innymi warsztaty samochodowe czy sklepy motoryzacyjne.

Sprzedajemy produkty wiodących marek Polskich i zagranicznych w konkurencyjnych cenach, jak również pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości co gwarantuje najwyższą jakość obsługi i pełną satysfakcję klienta z wykonanej usługi. Właściciel Firmy posiada 20-letnie doświadczenie w branży akumulatorowej co gwarantuje profesjonalną obsługę .

U

Diagnoza

Rzetelna diagnoza akumulatora samochodowego w samochodzie klienta

Wymiana

Zapewniamy bezpłatną wymianę zużytego akumulatora.

Gwarancja

Oferujemy produkty najwyższej jakości potwierdzone pisemną gwarancją

Pomoc

Na każdym etapie współpracy z klientem oferujemy pomoc w zakresie eksploatacji akumulatorów.

Akumulator od zaraz

Jeśli potrzebujesz akumulatora do swojego auta służymy pomocą.
Pomożemy dobrać odpowiedni dla Ciebie akumulator.
Zadzwoń 508 102 247

Nowoczesna diagnoza

Jeśli przyjedziesz do nas swoim samochodem to bezpłatnie i przy użyciu nowoczesnych testerów zdiagnozujemy sprawność całego układu elektrycznego (prąd ładowania, stan akumulatora, upłynność prądu).

Szeroka oferta

W naszej ofercie znajdują się akumulatory do wszystkich marek aut osobowych, ciężarowych, motocykli, quadów i maszyn rolniczych .

Gwarancja

Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku na towar świeży oryginalny i w pełni legalny.